Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

VÝKUP AUDIOTECHNIKY

Potřebujete se zbavit starých audiozařízení (reprosoustavy, reproduktory, zesilovače, receivery, tunery, gramofony, magnetofony atd...) a to jak "domácích" Hi-Fi, tak i PA "profesionálních", československé i zahraniční výroby?
V tom případě jste na správném místě a prosíme o nabídku.
V nabídce prosím uvádějte co nejpřesnější popis - ideálně typové označení zařízení (v případě, že označení například na reproduktorech či reprosoustavách není, tak je nutná detailní fotografie). Dále prosíme o návrh výkupní ceny.
Výkup lze realizovat osobním předáním v poslechové místnosti v Praze 9 (v dosahu metra B) - úhrada v hotovosti po prohlédnutí a odzkoušení zařízení (obvykle v řádu několika minut - reproduktory a reprosoustavy, u zesilovačů o trochu déle - cca 15-30 minut .... než budou odzkoušeny, tak si tady u nás dáte třeba kafe nebo si můžete zajet nakoupit do obchodních center v blízkosti - Ikea, CČM, Makro, Hornbach, Siko atd...).
V případě větší vzdálenosti, kdy nemůžete přivézt zařízení k nám a bude nutné zaslání poštou či jinou dopravou, bude vzájemně odsouhlasená částka poukázána výhradně převodem na bankovní účet ve lhůtě 24 hodin od příchodu zásilky (mimo víkendy). Úhrada výhradně až po odzkoušení zařízení. Zasílání na dobírku či na platbu předem NENÍ MOŽNÉ. (důvody určitě nemusíme vysvětlovat).
Zájem máme i o stará a nefunkční zařízení, které je možné v některých případech využít jako zdroj náhradních dílů.

Nabídky posílejte prosím výhradně e-mailem na adresu uvedenou v rubrice KONTAKT.
Děkujeme
 
Prohlášení o Cookies