Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

pouze zapůjčení

Připravujete nějakou oslavu, svatbu nebo jen "pařbu či mejdan". Nemáte vhodné zařízení nebo se bojíte "pustit omladinu" k vašemu milovanému a také patřičně drahému hi-fi zařízení? No řešit následně takovou coca-colu či jakýkoliv jiný nápoj v zesilovači, prokopnuté membrány reproduktorů či rozpatlaný bramborový salát na audiotechnice není nic příjemného. V tomto případě je možné toto riziko odstranit pronájmem odpovídající profesionální audiotechniky, která zvládne i hrubší zacházení než běžné obývákové hi-fi.
Zařízení je možné i zapůjčit (bez instalace a bez účasti zvukaře). V tomto případě je však nutné složení finanční zálohy v plné výši hodnoty zařízení (hotově či převodem na účet). Při vrácení vypůjčeného zařízení bude záloha samozřejmě vrácena po odečtení půjčovného a případných vzniklých škod na zařízení.
Půjčovné již od 990,- /24hod. Cena je uvedena za kompletní vybavení - 2 profesionální reprosoustavy, 1 zesilovač, 1mixážní pult, 1mikrofon, 1CD přehrávač, kabely.
 
Prohlášení o Cookies