Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Stereo - bytové prostory

Stejně jako neexistuje ideální osobní vůz, ideální žena či muž, tak také neexistují ideální reprosoustavy či zesilovač. Vždy je dané zařízení pro nějaký účel vhodnější či méně vhodné. Pro návrh optimálního řešení je nutné mít k dispozici dostatečné množství informací. Pokud nebude výběr reprosoustav, zesilovače a zdroje signálu řešen jako celý zvukový řetězec společně s prostory a zvukovým vkusem posluchače, tak si můžeme být téměř jisti, že výsledný zvukový projev v daném prostoru nebude uspokojivý.
Jedna věc jsou technické parametry daných zařízení, které jsou většinou pouze přesným soupisem naprosto nepřesných a zkreslených hodnot (doporučuji přečíst si takové krátké povídání na níže uvedeném odkazu). A druhá - většinou dost odlišná věc - je vlastní zvukový projev, či ještě lépe řečeno sluchový vjem posluchače v daném prostoru.
 
Prohlášení o Cookies