Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Music cluby, disco

Pro ozvučení hudebních klubů jsou bohužel v posledních letech dost často využívána zařízení, která sice mají "dostatek výkonu", ale o kvalitním zvukovém projevu se moc hovořit nedá. Určitě každý znáte situaci, kdy sedíte v music clubu, na diskotéce atd... a musíte počkat na pauzu, abyste mohli svým kolegům říci něco srozumitelného. Není slyšet vlastního slova, bubínky v uších dostávají pěkně zabrat. Není to nic příjemného, když "zvukař" dohání nízkou kvalitu audiozařízení otáčením kolečka (či posouváním šavlí) volume na maximum.

Pro tyto účely mám k dispozici nejen reprosoustavy, ale i zesilovače, mixážní pulty, mikrofony atd...(Bose, Behringer, Sennheiser atd...), které jsou schopné skutečně kvalitního zvukového projevu. Neznamená to, že by nedokázaly hrát hlasitě, rozvibrovat skleněné výplně vitrín atd... To samozřejmě dokáží. Ale to co je podstatné je to, že dokáží hrát s dostatkem nízkých kmitočtů i při nízké hlasitosti. Pro tyto účely je možné využít nejen zahraniční reprosoustavy osazené kvalitními PA reproduktory Electro-Voice, Celestion, Isophone atd..., ale také legendární reproduktory Tesla ARN 930, které prakticky jako jediné jsou schopné skutečně "hrát" pod hranicí 30Hz. Případně jiné alternativy jako ARA 9918, ARO 932 atd.. atd... Jakékoliv technické popisy jsou v tomto případě "zbytečné" - "tohle se musí slyšet".
 
Prohlášení o Cookies