Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Zaslání poštou

Dodání je možné pouze 2 způsoby, buď osobní převzetí u mne v Praze 9 nebo poštou na základě převodu na účet včetně poštovného. Dobírka bohužel možná není. Mám smlouvu s dopravcem na balíky do ruky, na poštu, cenné balíky a doporučené zásilky. Dopravce si pro to jezdí sem a nemohu řešit jiný způsob dodání. Navíc v případě zaslání na dobírku hrozí nebezpečí nepřevzetí zásilky. Takže na dobírku zásadně nikdy, nikomu a nic neposílám.
O připsání částky na účet a stejně tak o odeslání zásilky vás budu informovat. Zásilky uhrazené (připsané na účet) do pondělí do 9:00 hod. jsou odesílány v rámci hromadného svozu v úterý. Zásilky uhrazené do čtvrtka do 9:00 hod. jsou odesílány v pátek. (Samozřejmě pokud do toho nevleze státní svátek jako třeba v květnu,,, v tom případě se svoz nerealizuje a dodání je o několik dnů zpožděné)
 
Prohlášení o Cookies