Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

KONTAKT

E-mail z důvodu spamu níže na fotce.
Přestože to není příliš obvyklé, tak udávám na tomto webu pouze mailový kontakt (a také kontakt na Facebook). Nemohu "stále telefonovat", to bych skutečně nic neudělal. Protože však vybíráte audio, které vám bude sloužit ještě "desítky let" a nekupujete "housky", tak jsem přesvědčen, že výběr a příprava ozvučení může klidně trvat delší dobu a že to nebude ničemu na škodu.
Pro stálé "zákazníky" jsem samozřejmě na telefonu a také většinou fyzicky v poslechovce k dispozici v době od 8:30 do 22:00 hodin. Telefonní číslo sdělím na vyžádání (následně stačí prozvonit a já vám zavolám..... řešení audia po telefonu je vždy na dost dlouhou dobu a pro tyto účely mám nastavený neomezený tarif, takže není nutné abyste si "vyháněli peníze z kapsy" :-))) Toto platí samozřejmě pouze pro české mobilní operátory a pevné linky v rámci ČR. Na zahraniční čísla nevolám.
Poslechovka se nachází v Praze 9 v dosahu metra B - Rajská zahrada (minutu autem nebo 2 stanice autobusem). Adresu sdělím na vyžádání.
Hlavní sklad je umístěn ve střeženém průmyslovém areálu mimo Prahu a není přístupný zákazníkům.
 
Prohlášení o Cookies