Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Doprava bez rizika

Zabalit citlivé audiozařízení není sice tak složité, ale vyžaduje to určité zkušenosti a především dostatek vhodného obalového materiálu. To platí zejména o gramofonech, kotoučových magnetofonech a dalších zařízení s plexikrytem, plastovými caplíky potenciometrů atd.. atd...

Pokud si kupujete sbírkové zařízení, tak je pro vás kromě funkčnosti jednou z priorit určitě také to, aby jste ho obdrželi ve stejném stavu, v jakém bylo odesláno :-)))

Naše balíky sice nevypadají tak hezky jako když vám přijde poštou nový mobilní telefon od operátora. Nečekejte nějakou úhlednou pravoúhlou krabici olepenou reklamními páskami atd.. Prostě vám pošta přiveze "obrovské nevzhledné bago".... šišatou krabici - vydutou hromadou papírové řezanky (zařízení je samozřejmě uvnitř nejprve důkladně zabaleno do profesionální balicí průhledné folie proti nečistotám z obalového materiálu), olepenou několika kotoučky lepicí pásky, podloženou a obloženou kusy polystyrenu atd... No pohledově "hrůza".... ovšem až jí po pár minutách rozbalování otevřete, tak vyndáte "vašeho miláčka" bez ulámaných páček, bez nabouraných rohů atd.. atd..
A o tohle nám právě jde.... nebo ne???

No u nějakých audiokabelů tohle nutné není, ale u receiveru za pěkných pár tisícovek se takovéto zabalení vyplatí.

Cena: 300,- Kč/hod (obalový materiál v ceně)

Orientační časy balení zásilek:
- gramofon 45 minut
- kotoučový magnetofon 45 minut
- zesilovač/receiver/CD přehrávač/tuner atd... 30 minut
- hudební centrum (gramo+tuner atd..) cca 60-70 minut
- reprosoustavy dle velikosti cca 30-90 minut

Poštovné dle sazebníku České pošty. Váhový limit 30kg zabaleného balíku - celková hmotnost pro 1 balík. Odeslání pouze jako balík do ruky či balík na poštu.
Pojištění do 50.000,- v ceně.

Nadrozměrné zásilky (vyšší váha, větší rozměry) dle individuální kalkulace.
 
Prohlášení o Cookies