Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Kenwood AV Surround Processor SS-3300

Zvukový procesor, umožňující připojení zadních reprosoustav (+ centeru). Tímto procesorem je možné nastavit zpoždění signálu do zadních reprosoustav a vytvořit tak "prostorový" zvuk i ze stereo signálu. Klasické zapojení druhého páru reprosoustav do běžného druhého výstupu zesilovače je totiž zvukově výrazně horší než pouhé stereo! Zvuk ze zadních reprosoustav musí vycházet s určitým zpožděním oproti zvuku z předních reprosoustav - tj. jako v reálném sále, kde jsou hudebníci vpředu a zvuk zezadu slyšíme až po odrazu ze zadní stěny. Pomocí tohoto procesoru je tedy možné ozvučit i větší prostor s menšími reprosoustavami.
Zapojení - zdroj signálu nejprve do SS-3300, kde se nastaví zpoždění pro surroundy (a případně i hlasitost centeru). Do SS-3300 se přímo zapojí surroundy (případně center - možné i aktivní, protože SS-3300 má i pre-out výstup pro subwoofer). Následně vede zdroj signálu přes SS-3300 do hlavního zesilovače pro přední reprosoustavy.
SS-3300 má tedy v sobě zabudovaný zesilovač pro surroundy a pro center.
 
Prohlášení o Cookies