Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Ozvučnice

Vzhledem k obrovské "spotřebě" reproduktorů, výhybek atd.. mi přebývají občas prázdné ozvučnice, které je možné použít pro Vaše individuální projekty. Někdy jsou ve výborném stavu vhodném do obýváku, provozovny či na pódium. Někdy jsou velmi opotřebované. Ale vždy mohou ušetřit velké množství času, práce a peněz, protože postavit ozvučnici není nikdy práce na pár hodin a současné ceny materiálu také nejsou zanedbatelné. Tento "finanční" a "časový" rozdíl vynikne zejména u dýhovaného provedení.
Z technických důvodů zde není možné uveřejnit seznam či fotografie všech ozvučnic, které jsou k dispozici. Řádově jich může být cca 500 ks. Takže pokud zvažujete vlastní stavbu, tak písněte dotaz, zda pro Vaše osazení mám něco vhodného k dispozici.
Mám jak malé - obývákové, vhodné například i jako surroundy či na stůl k počítači, tak i velké pro osazení 15-ti palcovými reproduktory a hmotnosti cca kolem 50kg.
 
Prohlášení o Cookies