Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

OD BŘEZNA 2013 NALEZNETE NOVÉ NABÍDKY NA NOVÉM WEBU WWW.ANGELICAAUDIO.CZ NAVŠTIVTE TEDY PROSÍM WWW.ANGELICAAUDIO.CZ

 

Zálohování kvalitních CD nahrávek

Máte pár svých oblíbených, kvalitně nahraných, a také patřičně drahých originálních CD disků? Obáváte se jejich poškození? V tom případě je řešením vytvoření zálohy na další Audio CD disk. Tento Audio CD můžete bez obav používat a svůj originál si hezky uložit do skříňky. Základním předpokladem však je vytvoření takového Audio CD, které bude ve stejné kvalitě jako původní disk.... a to je většinou možné pouze na kvalitních CD recorderech, které zvládnou převod 1:1.
Na vyžádání je vám možné takovouto zálohu vytvořit na zařízení Philips CDR 765 (CD recorder roku 1999/2000 původní prodejní cena cca 20.000,-). Aby nedošlo k porušení platných právních předpisů, tak je možné vytvořit zálohu pouze z originálního CD a pouze jeden ks a výslovně upozorňuji, že je určen pouze pro vaši vlastní potřebu jako záloha (v žádném případě není určen k dalšímu prodeji, půjčování atd...). Pro zálohování je možné použít výhradně kvalitní Audio CD-R (používám TDK). Na běžné CD-R tuto zálohu vytvořit možné není.
 
Prohlášení o Cookies